9.-10.6.2018 Podbrdský pohár

O tomto víkendu jsem se s Darwinem zúčastnila X. ročníku Podbrdského poháru. Bohužel díky mé indispozici jsme toho moc nestihli natrénovat a Darwin tak poslední měsíc doslova prolenošil.

V sobotu jsme absolvovali naše první Lesní zkušky, které jsme bohužel nedošli. Osudným se nám stala dohledávka králíka ve čtverci (stejně jako dalším 7 z 12 účastníků), což mě opravdu mrzelo, protože vyhledávácí disiplíny má Darwin moc rád. Nevadí, snad bude příležitost jít lesní zkoušky někdy jindy.

V neděli jsme absolovali Zkoušky z vodních prací, kde jsme bohužel já i Darwin udělali chybu hned na začátku při klidnu na stanovišti, což pro nás znamenalo limitní známku 1 a posun do 3. ceny. Nicméně i přes úmorné vedro Darwin pracoval zbytek disciplín moc hezky a šel ve "čtyřkách".

 

Sluší se snad jen dodat - chybami se člověk učí! a my dva obzvlášť ...

Byly to naše první dvoudenní zkoušky a i přes to, že jsme vypadli, mám z Darwina ohromnou radost! 

Ted už zbývá jen vycvičit paničku, aby mu to nekazila!!!

 

1 2

Prozatím více fotek nemám, ale určitě nějaké oficiální ještě doplním.

 

Tyto zkoušky mohu jen vřele doporučit, díky bezchybné organizaci Petry Bednářové, vynikajícímu sboru rozhodčích a všech kdo pomáhali, či byli u toho a v neposlední řadě díky bezva partě lidí, které to prostě baví, byly zkoušky skvělým zážitkem. 

 Tvorba webovych stranek pro chovatele

© 2016 Diamond Darwin. Tvorba stránek pro chovatele