- ROK 2019 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
14.7.2019 CACIb Nürnberg Günter Wonisch (AT) pracovní Velmi dobrý 1
13.7.2019 NV Nürnberg Claudia Berchtold (AT) pracovní V1, Anw. Dt. Ch VHD, CAC
29.6.2019 NV Klatovy František Pasák (CZ) šampionů V2, r. CAC
23.6.2019 CACIB Bled II Jose Markelj (SLO) šampionů V1, CAC, r. CACIB
22.6.2019 CACIB Bled I Elena Adamovskaya (RU) pracovní V1, CAC, r. CACIB
26.05.2019

Speciální klubová výstava retrieverů

(Klub za dělo prinašalcev)

Brenda Hutchinson (GB) šampionů V1, CAC
26.05.2019 NV Hrušica Radoš Burnik (SLO) šampionů V1, CAC, Nejlepší dospělý pes (národní vítěz), BOB
11.05.2019 IHA Wiesselburg Otto Schimpf (AT) pracovní V1, CACA, R.CACIB, Darwin je šampion Rakouska
21.04.2019 Speciální výstava retrieverů Slovinský r.k. Darko Korošec (SLO) pracovní V1, CAC
21.04.2019 CACIB Pohorje Marian Draganescu (RO) pracovní V1, CAC
20.04.2019 CACIB Maribor Tibor Havelka (SK) pracovní V1 (titul nezadán)
07.04.2019 NV Barje (SLO) Vladan Bogdanovič (SLO) pracovní V1, CAC
30.03.2019 IHA Salzburg (AT) Maria-Luise Dopplreiter (AT) pracovní V1, CACA
09.03.2019 IHA Graz (AT) Linda Volariková (SK) pracovní V1, CACA
02.03.2019 OV České Budějovice Otakar Vondrouš (CZ) pracovní V1, vítěz třídy

 

cara-golden

 

- ROK 2018 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
19.08.2018 IHA Innsbruck (AT) Niksa Lemo (HR) pracovní V1, CACA
18.08.2018 IHA Innsbruck (AT) Otto Schimpf (AT) pracovní V1, CACA, r. CACIB
14.07.2018 NV Mladá Boleslav Jarmila Jindřichovská (CZ) vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOB, Darwin je Grand šampion ČR
30.06.2018 NV Klatovy Miloš Kašpar (CZ) vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOB, čekatelství šampiona ČMKU
13.05.2018 CACIB Lučenec (SK) Linda Bartošová (SK) pracovní V1, CAC
12.05.2018 CACIB Lučenec (SK) Andrász Karósz (HU) pracovní V1, CAC, Darwin je Slovenským šampionem
29.04.2018 Klub.v. RK SK Kamenný mlýn (SK) Tina Angrell (SWE) pracovní V
28.04.2018 KV Slavkov u Brna Lenka Frnčová (CZ) šampionů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz skupiny FCI VIII., 4. místo O Vítěze Vyškova
21.04.2018 CACIB České Budějovice Bojan Matakovic (HR) šampionů V2, r. CAC
07.04.2018 IHA Salzburg (AT) Hana Ahrens (AT) pracovní V1, CACA, čekatelství rakouského šampiona
24.02.2018 CACIB Riva del Garda (IT) Tatiana Urek (SL) pracovní V1, CAC, čekatelství italského šampiona
18.02.2018 NV Bratislava (SK) G. Ridarčíková (SK) pracovní V2, r. CAC
13.01.2018 CACIB Nürnberg (DE) Gisa Schicker (DE) pracovní V1, Anw. Dt. Ch VHD, CAC, čekatelství německého šampiona

 

cara-golden

 

- ROK 2017 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
03.12.2017 CACIB Wels (A) Ray Strudwick (GB) pracovní V2
02.12.2017 CACIB Wels (A) Alessandro Zeppi (IT) pracovní V2, r. CACA
09.11.2017 Světová výstava psů Lipsko (DE) Lief-Hermann Wilberg (NO) pracovní V
07.10.2017 CACIB České Budějovice M. Václavík (CZ) šampionů V1, CAC, čekatelství Grand šampiona
01.10.2017 CACIB Tulln (A) Claudia Berchtold (AT) pracovní V1 (titul nezadán)
29.09.2017 Klubová výstava rakouského RK Grafenegg (A) Sjoerd Jobse (SE) pracovní VD 2
23.09.2017 CACIB Wroclaw (PL) Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) pracovní V1, CWC, Darwin je Polským šampionem
17.09.2017 CACIB Nitra (SK) Viviane de Cuyper-Boesmans (BEL) pracovní V1, CAC
16.09.2017 CACIB Nitra (SK) Rafael de Santiago (PR) pracovní V1, CAC, čekatelství slovenského šampiona
15.09.2017 Speciální výstava retrieverů RK SK Kamenný mlýn Liam Moran (IR) pracovní V2, r. CAC
20.08.2017 IHA Innsbruck (A) Jef Verrees (B) pracovní V2, r. CAC
19.08.2017 IHA Innsbruck (A) Chris Atkinson (VB) pracovní V2, r. CACA
01.07.2017 Národní výstava psů Klatovy Zdeňka Jílková (CZ) otevřená V2, r. CAC
27.05.2017 Krajská výstava psů Plzeň Andraš Polgar otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
07.05.2017 Klubová výstava KCHLS Humpolec Jane Wild (GBR) otevřená V
06.05.2017 Klubová výstava KCHLS Humpolec Dan Ericson (SWE) otevřená V
22.04.2017 CACIB Opole (PL) Monika Cyperling (PL) otevřená V2
21.04.2017 NDS Opole (PL) Rafael de Santiago (PR) otevřená V1, CWC
18.03.2017 CACIB Katowice (PL) Manuel Torres Delicado (SP) otevřená V3
05.03.2017 CACIB Zielona Gora (PL) Denis Kuzelj (BGR) otevřená VD 3
07.01.2017 CACIB Nürnberg (DE) Herbert Klenemann (DE) otevřená V2, res. Anw.Dt.CH (VDH)

 

cara-golden

 

- ROK 2016 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
04.12.2016 CACIB Nitra (SK) MVDr. František Šimek (CZ) otevřená V4
03.12.2016 CACIB Nitra (SK) A. Zeppi (IT) otevřená V4
02.12.2016 Speciální výstava retrieverů RK SK Pezinok (SK) G. Ridarčíková (SK) otevřená V3
30.10.2016 CACIB Poznaň (PL) Miloš Kašpar (CZ) otevřená V2
29.10.2016 CACIB Poznaň (PL) Elżbieta Sobieszczańska (PL) otevřená V4
11.06.2016 NVP Klatovy Pavel Šulcek (CZ) otevřená V2, r. CAC
05.06.2016 NVP Swiebodzice (PL) Jan Ryk (PL) otevřená V1, CWC, Nejlepší dospělý pes (Národní vítěz), BOS
21.05.2016 Oblastní výstava psů Plzeň MVDr. František Šimek (CZ) otevřená V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, 3. místo nejlepší pes skupiny FCI VIII.
08.05.2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec José Miguel Doval Sanchez (SP) otevřená V2, r. CAC
07.05.2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec Rafael Malo Alcrudo (SP) otevřená V2, r. CAC
30.04.2016 CACIB Praha Alena Čečrdlová (CZ) otevřená V
23.04.2016 CACIB České Budějovice Vladimír Adlt (CZ) otevřená V2, r. CAC
16.04.2016 NVP Mysliwskich Wroclaw (PL) Miroslaw Olejnik (PL) otevřená V1, CWC, čekatelství polského šampiona
07.02.2016 CACIB Brno Günter Wonisch (AT) mezitřída V4
06.02.2016 CACIB Brno Ingrid Grill (AT) mezitřída V1, CAC, Darwin splnil výstavní podmínky Českého šampiona
09.01.2016 CACIB Nürnberg (DE) Günther Ehrenreich (AT) mezitřída V2, Res.Anw.Dt.CH (VDH)

 

cara-golden

 

- ROK 2015 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
06.12.2015 IHA Wels (A) Hans Rosenberg (SWE) mezitřída VD 3
05.12.2015 IHA Wels (A) Borge Espeland (N) mezitřída V4
01.11.2015 MVP Praha Marianne Holm-Hansen (DK) otevřená VD
10.10.2015 MVP České Budějovice František Korda (CZ) otevřená VD 4
29.08.2015 MVP Mladá Boleslav Vladimir Piskay (SK) mezitřída V1, CAC
22.08.2015 Klubová výstava KCHLS Třeboň Sussanna Höger (AT) mezitřída V3
09.08.2015 KV Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz , 2. místo - nejlepší pes VIII. skupiny FCI
02.08.2015 Oblastní výstava retrievrů Konopiště (RK CZ) Zdenka Jílková (CZ) mezitřída V1, Vítěz třídy
18.07.2015 NVP Mladá Boleslav Petr Studeník (CZ) mezitřída V1, CAC
27.06.2015 MVP Brno Jaroslav Matyáš (SK) mezitřída V2, R. CAC
20.06.2015 NVP Klatovy Alena Čečrdlová (CZ) mezitřída V1, CAC, čekatelství českého šampiona
13.06.2015 KV Rokycany Vladimír Adlt (CZ) mladých V1, Vítěz třídy
30.05.2015 Klubová výstva RK CZ Konopiště Marianne Skott Jespersen (DK) mladých V
10.05.2015 Speciální výstava KCHLS Humpolec Siniša Pavlovič (SRB) mladých V3
09.05.2015 Klubová výstava KCHLS Humpolec Jan Roger Sauge (N) mladých V4
08.05.2015 KV Staňkov MVDr. František Šimek (CZ) mladých V1, Vítěz třídy
02.05.2015 MVP Praha Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) mladých V2
25.04.2015 MVP České Budějovice Dana Smržová (CZ) mladých VD
07.03.2015 OV České Budějovice MVDr. František Šimek (CZ) mladých V1, Vítěz třídy
08.02.2015 MVP Brno Duško Piljevič (SRB) mladých V3
07.02.2015 MVP Brno Miloš Kašpar (CZ) mladých V3
03.01.2015 Hanácká NV Brno Linda Voláriková (SK) mladých V2

 

cara-golden

 

- ROK 2014 -

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
02.11.2014 MVP Praha Hans Rosenberg (SWE) dorost VN 1
20.09.2014 MVP České Budějovice Jaroslav Matyáš (SK) dorost VN 2
07.09.2014 KV Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek (CZ) štěňat VN 1

 

135467891011121314151617cacib 0