SLOVINSKÝ ŠAMPION KRÁSY

Krajský vítěz

BEST HARRY HEART IN YOUR HANDS

 

"HARRY"

 

harry 23 harry 3

 

  • Datum narození: 12.11.2019
  • Otec: Diamond Darwin Golden Martha
  • Matka: Ešly od Čtyř modřínů
  • Zdraví: DKK 0/0, DLK 0/0
  • DNA testy: GR-PRA1 N/N, GR-PRA2 N/N, PRA-prcd N/N, ICT-A N/P, GRMD Xn/Y
  • skus nůžkový, chybí P1 (není vadou, P1 smí chybět)
  • Výška: 57 cm
  • rodokmen: www.k9data.com

paws 306277 640

O HARRYM

Harry alias po domácku Harold je typický zlatý retriever s milou a klidnou přátelskou povahou. Miluje společnost lidí a obzvlášť své rodiny a smečky. Je zvyklý na přítomnost dětí všech věkových kategorií a bezmezně oddaný každé lotrovině, kterou si děti na něj vymyslí. Miluje pozornost, pamlsky a drbání, a jako správný retriever si o to umí říci. Kdyby se hodnotil na zkouškách sluch měl by stoprocentně nejvyšší možnou známku, zvuk otevírající se ledničky slyší i z druhého patra domu.

Harry je to naprosto nekonfliktní pes, který vyjde se všemi psi bez rozdílu pohlaví a rasy. Svým zlatým srdcem a hravou povahou si získá každého ve svém okolí.

Harry splňuje veškeré podmínky standardu zlatého retrievera, ať už jde o jeho povahové vlastnosti či pracovní vlohy.

Co se týče jeho zdravotních výsledků jsou nejlepší, jaké mohou být:

DKK 0/0, DLK 0/0

GR-PRA1 N/N (clear), GR-PRA2 N/N (clear), PRA-prcd N/N (clear),

ICT-A N/P (carrier), GRMD Xn/Y (zdravý samec/healthy male)

Výbornými zdravotními výsledky se mohou pochlubit i další Harryho sourozenci Barney Quido Heart In Your Hands, Beautiful Mia Heart In Your Hands a Badys Heart In Your Hands, kteří také mají DKK 0/0, DLK 0/0.

Na výstavách je Harry také úspěšný a pevně věřím, že vše má ještě před sebou. V posudcích o něm například říkají: "pes správného formátu, vynikajících proporcí, výborného úhlení vpředu i vzadu, tmavého oka, správné délky krku, rovného hřbetu, správně nasazený a nesený ocas, kočičí tlapky, plynulý volný pohyb s veselým temperamentem..."

Panička se s Harrym také věnuje lovecké praxi. Harry úspěšně absolvoval Podzimní klubové zkoušky a Klubové zkoušky z vodních prací, na kterých získal příslušnou loveckou upotřebitelnost. Harry je pracovně založený pes s velkou chutí k práci. Lovecké praxi se bude věnovat svou účastí na honech, kde může naplno projevit svůj temperament, vynikající nos a nadšení z práce.

 

 ♥ 

V případě zájmu o krytí či sdělení dalších informací mě můžete kdykoli kontaktovat nebo Harryho majitelku Magdalenu Novotnou (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)