Novinky 2021

Letos jsme nelenili a zúčastnili se úspěšně několika výstav, kdy Darwin ve svých 7 letech s přehledem v konkurenci mladších pejsků obstál. Zúčastnili jsme se Světové výstavy psů v Brně spolu s našimi potomky. Darwinův synáček Amon z Trkové zahrady, byl dokonce 2. nejkrásnější stěně. Darwin se i letos stal táta, narodilo se mu krásných štěnátek - 10 kluků a 21 holek. Více v novinkách.

Novinky 2020

Rok 2020 byl pro nás odpočinkovým rokem. Letos jsme nebyli ani na jedné výstavě, ani jsme neabsolvovali žádné zkoušky. Za jedno to víceméně nešlo a za druhé se nám ani moc nechtělo. O to víc jsme si užívali volného času. A zatímco my odpočívali, Darwinovi potomci se začali úspěšně objevovat na výstavách a někteří složili OVVR. Darwin se i letos stal tátou, narodilo se mu 7 krásných zdravých štěňátek: 5 pejsků a 2 fenky. Více v novinkách.

Novinky 2019

Rok 2019 byl pro nás plný překvapení - zažili jsme výhry, ale i prohry, přesto ten rok stál za to! :). Darwin je Rakouským a Slovinským šampionem krásy. Stal se čekatelem Německého klubového šampiona (DRC) a Slovinského Grand šampiona. Úspěšně jsme složili další Klubové podzimní zkoušky. Absolvovali jsme vyšetření srdce a štítné žlázy - vše čisté, bez nálezu! Čtyři štěňátka po Darwinovi byli vyšetřeni na DLK a DKK s nejlepším možným výsledkem - DKK A (0/0), DLK 0/0, OCD negativní. Jeho potomci se začali úspěšně předvádět na výstavách. Darwin se opět stal ke konci roku tátou, narodilo se mu 16 krásných zdravých štěňátek: 10 pejsků a 6 fenek. Více v novinkách.

 

Novinky 2018

V tomto roce to byla pro nás velká jízda! Darwin opět bodoval na poli výstavním i zkouškovém. Stal se Slovenským šampionem krásy a čekatelem Rakouského, Italského a Německého šampiona krásy. Získali jsme také náš první titul BOB (Best of breed - nejlepší z plemene). Úspěšně jsme složili Klubové zkoušky z vodních prací s titulem r. CACT a OMS Lesní zkoušky. Především, se ale Darwin stal tátou! Má krásných 16 holčiček a 6 silných kluků. Více v novinkách.

 

Novinky 2017

Letos to byla ale jízda! Darwin bodoval na poli výstavním, ale i na poli zkouškovém. Stal se Českým šampionem krásy i Polský šampion krásy, stal se čekatelem Slovenského šampiona krásy a Českého grand šampiona. Úspěšně jsme složili Klubové zkoušky z vodních prací a Klubové podzimní zkoušky. Vítězstvím na KPZ se Darwin stal čekatelem titulů Šampion práce a Klubový šampion práce. Více v novinkách.

Novinky 2016

Rok 2016 se pro nás nesl ve znamení výstavních úspěchů, kdy Darwin splnil v necelých dvou letech výstavní podmínky k udělení Českého šampiona krásy, stal se čekatelem Polského šampiona krásy a také se stal lovecky upotřebitelným psem, když úspěšně složil OMS Podzimní zkoušky. Získali jsme první titul BOS (Best oposite sex - nejlepší z opačného pohlaví). Více v novinkách.

Novinky 2015

Celý tento rok jsme se toho oba s Darwinem hodně zažili, mnoho se naučili a získali, a poznali jsme mnoho přátel. Především však jsme si užili spoustu legrace a to je nejdůležitější. Absolvovali jsme spolu několik výstav, kdy se Darwin stal mj. čekatelem Českého šampiona krásy a začali jsme s loveckým výcvikem. Více v novinkách.

Novinky 2014

V roce 2014 pro nás bylo mnoho životních změn, mj. jsme si přivezli našeho milovaného Darwina a s ním se nám otevřel úplně nový svět. Více v novinkách.